Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Поздоровлення з весіллям своїми словами

У шлюбу є багато визначень, одні скажуть, що це зобов'язання двох людей перед собою і суспільством любити один одного, піклуватися один про одного. Інші скажуть, що це всього один медовий місяць, що складається з троянд, хризантем і любові — і багато років звичайному житті. Треті скажуть, що шлюб — це подарунок долі і частка прекрасного світу. І всі будуть праві, так як шлюб залежить від самих молодих, від їх дій, почуттів і розуміння. Побажаємо ж нареченим найщасливішою, самої прекрасною і дивовижною сімейного життя! рейтинг:

Існує досить ефективний засіб зробити шлюб міцним і щасливим — чоловік і дружина беруть по аркушу паперу і починають їх заповнювати. На лівій половині аркуша дружина пише все хороше, що є в чоловіка, на правій – все що їй в ньому не подобається. Точно так само заповнює свій лист і чоловік. Далі чоловік і дружина відривають ті половинки аркушів, де записано все погане і... викидають! І забувають про них назавжди, а хороші якості один одного завжди пам'ятають і мають на увазі у всіх ситуаціях. Так що пропоную випити за всі найкращі риси та якості, які лише є в нашому нареченого і нашій нареченій!

Ми бажаємо вам, щоб ваш медовий місяць тривав все життя, щоб не тьмяніли ваші кільця, щоб ваша любов була вам захистом і помічницею, щоб «гірко» було тільки на весіллі, а в житті солодко і світло, щоб ви весело і дружно прожили життя. Щастя вам, щастя самого великого, який тільки є на світі!

Мені хотілося б від щирого серця побажати молодятам, щоб їх життя була такою ж радісною і веселою, як це весілля. А весілля тому й весела, що винуватці свята дарують іншим радість і веселощі й самі тішаться. Це принцип відображення: коли людина любить — то він любимо, коли дарує радість — він радість і отримує. Цей принцип я і хочу рекомендувати молодим як найуспішніше правило в житті. Хай живуть наречений і наречена! Гірко!

Дорогі молодята, йти по життю рука об руку з коханою людиною — це велике щастя. І нехай воно завжди буде з вами, все ваше радісне життя. Я бажаю вам не тільки зберегти, але і ще помножити у ваших дітях. І я бажаю завжди пам'ятати, що сімейне життя — це справа не тільки серйозне, але і захоплююче, спокійне і щасливе. Так що будьте завжди поруч один з одним, не забувайте цього важливого дня у вашому житті! Давайте піднімемо келихи за подальшу вашу радісне і щасливе життя!

Сьогодні особливий день у вашому житті, ви зробили перший крок на шляху до сімейного щастя, і я хочу побажати щоб на цьому шляху вас завжди оберігала любов, допомога і підтримка близьких і друзів. А якщо і зустрінуться труднощі на шляху, нехай вони роблять вас сильнішими, мудрішими і ближче один до одного. Ми б дуже хотіли, щоб ви прожили щасливе, цікаву і насичену позитивом спільне життя! Прислухайтеся один до одного і завжди відчувайте один одного — це так допомагає жити! Щастя вам і удачі, дорогі молодята!

Любов - це найпрекрасніше почуття у людському житті. Кажуть, що справжня любов з часом стає тільки міцніше. І я хочу побажати вам, щоб ваші почуття з часом стали ще більш ніжними, сильними і турботливими. Будьте завжди уважні один до одного, прощайте слабкості, будьте відхідливі і завжди ставитися з гумором до найважчим ситуацій! Щастя вам! Від усього серця вітаю вас з утворенням сім'ї!

Народна мудрість говорить, що перше багатство в житті – це здоров'я, а друге — дружина. Хороша дружина – це половина щастя. Давайте ж побажаємо ж нареченій виправдати всі ці прислів'я! Ну а нареченого від всієї душі поздоровляємо зі щасливим і важливою подією в житті! Поруч з ним тепер завжди буде чарівна, ніжна і тендітна жінка, яка так необхідна підтримка. Будь гідним чоловіком, і нехай твоїй молодій дружині заздрять всі її подруги!

Дорогі молодята! Вітаю вас і бажаю вам шлюбної гармонії! Бажаю щоб музика, заснована на гармонії ваших сердець, звучала все життя і щоб ноти фальші і розчарування ніколи не чулися у вашому дуеті! Рада вам та любов! Будьте щасливі!

Царство сім'ї - це царство жінки, і у владі дружини зробити з подружнього життя світлий і довгий свято. Побажаємо ж нареченій створити цей рай щасливого сімейного життя. І нехай і наречена та наречений згадують, коли доведеться, про рожеві окуляри, які іноді так необхідно надягати! І за рожевими скельцями бачити тільки достоїнства своєї коханої людини і не помічати дрібні недоліки, які насправді навіть не заслуговують уваги. Давайте піднімемо келих за щастя молодих і побажаємо, щоб у них була світла життя, в атмосфері любові і радості. Гірко!
найкращий момент

Хочеться побажати молодим дуже багато, але в першу чергу я бажаю, щоб ви вміли слухати один одного і тоді вам буде легко будувати вашу сім'ю. Дорогі наші наречений і наречена, допомагайте у всьому один одному, день за днем зміцнюйте свій маленький затишний світ, своє сімейне щастя. Дорогі гості, наповніть келихи, давайте вип'ємо за молодих. Зазначимо створення нової сім'ї, і побажаємо, щоб їхнє сімейне щастя завжди оберігали віра, надія, любов! Гірко!

Сьогодні ми побачили, як двоє прекрасних людей об'єднали свої життя за велінням взаємних почуттів. Побажаємо молодим на їхні шляхи терпіння, везіння і удачі, а невдачі, якщо будуть, то нехай будуть лише тимчасовими. Дорогі наречені! Ви — сама красива і щаслива пара на світі. Ми бажаємо вам, щоб всі майбутні роки сімейного життя ви дивилися один на одного такими ж закоханими очима, як сьогодні! Ми піднімаємо келихи за вас і бажаємо вам знайти один з одним своє загальне щастя.

Поздоровлення з весіллям своїми словами у віршах та прозі