Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Поздоровлення з весіллям проза

Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб відчуття щастя не йшло, а тому бажаю вам щастя довгого, а любові — лише яскравою. Нехай надія, віра, любов і мудрість будуть вашими супутницями, нехай вони допоможуть вам не перетворити своє життя в буденність. Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю, веселощами та любов'ю! Щастя вам у сімейному плаванні, і бажаю вам ніколи не збивається з правильного курсу! Нехай буде щасливий ваш союз! рейтинг:

Дорогі молодята! Сьогодні узи шлюбу міцно поєднали вас, зробивши самими близькими один одному людьми. Нехай нитка, що з'єднує вас, буде міцною і ніколи не порветься. Нехай ваш дім буде наповнений сонячним світлом і теплом, хай ніколи не покине його любов і щастя, хай дзвенить у ньому веселий дитячий сміх. Бережіть один одного, розумійте один одного, любіть один одного. Будьте здорові і щасливі!

Секрет щастя - це увага один до одного. Щастя життя складається з окремих хвилин, з маленьких задоволень від поцілунку, посмішки, доброго погляду, серцевого компліменту і незліченних маленьких, але добрих думок і щирих почуттів. Любов потрібна щоденна підтримка, я бажаю молодим пам'ятати про це і тоді вони будуть щасливі. І хай завжди в їхньому будинку буде все чудово. Бережіть один одного, прагніть розуміти і прощати, разом переживати всі радощі і прикрощі. Нехай ваш союз буде міцним і довгим, нехай ваш дім буде наповнений дитячим сміхом, теплом і дружбою. Будьте щасливі і здорові!

Життя – це переплетення сонячних і похмурих днів, чергування білих і чорних смуг. Щастя і благополуччя вашого життя буде залежати від вашої згоди і мудрості, вміння знаходити компроміси і стійко витримувати життєві труднощі. Нехай повсякденні дрібниці і дрібниці не псують головного у вашому житті – любові і щастя! Один мудрий чоловік сказав: «Шукають в житті багато, а знайшли знайти важко». Сьогодні ви – найщасливіші, бо знайшли один одного. Нехай ваше сімейне вогнище завжди горить яскравим і веселим полум'ям і висвітлює ваше життя теплом щастя і любові!

Дорогі наречені! Зберігайте свою любов, створюйте ваш затишний сімейний вогнище! Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть у злагоді. Нам завжди хочеться, щоб ми були щасливі, а тому бажаю вам щасливої долі і яскравою любові! Говоріть частіше про свої почуття, зберігайте тепло у ваших серцях. І живіть так, як підказує вам ваше серце — живіть дружно і щасливо!

Весільні поздоровлення в прозі від усієї душі

Вітаю вас з днем одруження! Щасливої вам подружнього життя! Відкиньте всі свої страхи і сумніви — ви сьогодні стали найщасливішою парою. Ви сьогодні такі красиві, що просто радіє око. Нехай ваше життя буде такою ж красивою, як ви сьогодні! Нехай ваші почуття будуть непідвладні часу, нехай іскриться у ваші відносини пристрасть і ніжність. Будьте завжди уважні один до одного, чуйні! Умійте прощати чужі слабкості, будьте відхідливі і завжди ставитися з гумором до будь-яких ситуацій! Щастя вам!

Дорогі молодята! Бажаю вам йти по життю завжди поруч, нехай чоловік не забуває що дружині завжди потрібно допомагати, щоб на її губах завжди була щаслива посмішка, щоб не пропав радісний блиск її очей. Нехай і дружина не забуває, що саме від неї залежить створення в будинку атмосфери тепла, любові і взаєморозуміння, щоб чоловік завжди поспішав додому, знаючи, що там його чекає кохана. Нехай ваше сімейне життя завжди буде щасливою! Хай ваш будинок завжди буде для вас найщасливішим і надійним місцем в цьому житті. Нехай цвіте і міцніє ваша любов!

Дорогі молоді, я хочу привітати вас з цим прекрасним днем у вашому житті. Нехай цей день запам'ятається вам, і те щастя, яке ви відчуваєте зараз, і та радість, яка переповнює вас, не забудуться ніколи. Хочу побажати, щоб ваші серця були люблячими і прощающими по відношенню один до одного, а дух - твердим в будь-яких життєвих ситуаціях. Сьогодні — ваше весілля, і всі гості одностайно готові тисячу раз побажати вам щастя! Так нехай всі добрі привітання та побажання знайдуть своє втілення в реальності, допомагаючи вам жити так, щоб ніколи і ні про що не сумувати, і кожен день насолоджуватися усіма радощами спільного життя!

Привітання на весілля — вибирайте тільки кращі слова в прозі!

Сьогодні ви стали найбагатшими людьми на всьому білому світі, адже тепер у ваших руках і у ваших серцях є щастя і любов, світлі як сонце, міцні як діаманти і яскраві як веселка! Від усієї душі бажаю вам жити щасливо! Бажаю жити у взаєморозумінні — і головне, в любові, котра, як ми всі бачимо, створила справжнє диво, з'єднавши серця такої прекрасної молодої пари!

В цей день я вітаю вас з весіллям і бажаю вам, найпрекраснішої молодій парі, щастя, сміху, любові і задоволень, і побільше сил! Вітаю з цим прекрасним днем весілля! Нехай ваше подружнє життя буде втіленням любові, світлою і міцною, як алмаз! Нехай ця любов міцно з'єднає вас, допоможе побудувати своє щастя і зберегти його на довгі роки подружнього життя! Бажаю від імені всіх гостей щастя, любові, благополуччя і ще раз кохання!
привітання, оплески

Бажаю вам щастя - незвичайного, любові до запаморочення, ніжності - захмарною, взаєморозуміння - цілковитого. Бажаю стати двома половинками одного цілого, розуміти один одного з півслова, і навіть з півпогляду, оточувати один одного турботою і ласкою. Нехай любов, яка поєднала вас, розпалюється все яскравіше і яскравіше, нехай ваше життя, незважаючи на всі труднощі, буде щасливою, красивою і радісною.

Сьогоднішнє урочисте подія з'єднує вас в одне ціле. Мені хотілося б побажати вам, щоб ви завжди пам'ятали про це, щоб радість одного завжди була радістю іншого, щоб ви прислухалися один до одного і відчували один одного — це так допомагає жити! Сила жінки — у її мудрості. Сила чоловіка — в надійності і розумінні. Бережіть один одного, живіть в гармонії. Принесіть один одному взаємне щастя, і нехай ваше спільне життя буде цікава, радісна і щаслива!

Поздоровлення з весіллям проза у віршах та прозі