Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Поздоровлення на весілля. Побажання на весілля у віршах

На землі ви зустрілися не дарма, так було зверху вирішено. Доля вас звела разом, щоб ви створили сім'ю і піклувалися один про одного, дали радість життя вашим діткам, адже діти в будинку величезне щастя. Поважайте один одного, любіть, довіряйте один одному. Хай у вашій оселі буде затишок і тепло. Нехай завжди лунає сміх і смачно пахне пирогами. Нехай сімейне щастя буде нескінченним, як золоте кільце — без початку і кінця!

В цей особливий день, а найголовніше, що він саме ваш, хочеться побажати вам вічної і міцної любові, теплого сімейного вогнища, дружною і міцної родини, зберегти трепет перших зустрічей в своїх серцях і пройти цей довгий і складний життєвий шлях за руку один з одним. Рада вам та любов!

Хочу привітати цю милу пару з головною подією в їх спільного життя. Хочеться побажати щирості у спілкуванні один з одним, щоб розуміння і повагу стали головним законом у сім'ї. Щоб дружина ліла крокодилячі сльози тільки від щастя, а чоловік з'ясовував, хто головніший, тільки за балдахіном. Фінансового достатку, довгого і щасливого спільного шляху, а діток стільки, щоб сусіди при підрахунку діставали калькулятор.

Дорогі молодята, я хочу побажати вам терпіння і любові, щоб зберегти все чудове у ваших стосунках. А ще натхнення і сили, щоб робити їх яскравіше з кожним новим днем і, прокидаючись вранці, точно знати, що вдячні долі за те, що ви є одне в одного.

Дорогі молодята! Бажаємо вам безхмарним сімейного життя, ніжно звертайтеся з почуттями і дбайливо зберігайте свій осередок. Завжди дивіться з такою ж ніжністю і любов'ю в очах, як сьогодні. І якщо на шляху до сімейного щастя виникнуть перешкоди, просто міцніше візьміться за руки!

Молодята, любіть, шануйте, бережіть своє почуття, як святиню! Нехай через п'ятдесят років ваші очі так само світились, як сьогодні. Нехай ваш дім буде сповнений дитячого сміху, радості, добра і благополуччя. Живіть душа в душу, цінуйте кожну хвилину, проведену разом. Щастя вам на довгі роки!

Немає в житті для двох більш важливої події, ніж день возз'єднання їх люблячих сердець. Так нехай сьогодні та чарівна нитка, яка зв'язує їх, стане ще більш міцною, а вогник любові ще більш теплим і ніжним одночасно. Збережіть та бережіть почуття цього свята протягом усієї довгої дороги, по якій ви пройдете рука об руку, допомагаючи і підтримуючи один одного.

Відповідальний крок належить вам зробити сьогодні. І я вітаю вас з цією подією! Бажаю, щоб відтепер ви крокували тільки в ногу, хода була впевненою, а дорога рівною. Знайте, що якщо хтось із вас ненароком спіткнеться, інший тут же повинен підставити йому своє плече. Будьте щасливі на цьому шляху!

З Днем весілля ми вас вітаємо! Здоров'я, радості, любові бажаємо. Нехай ангели спокій і мир вашої сім'ї зберігають. Хай здоровими будуть діти, а вдома щастя і благополуччя панують!

Молоді! В цей прекрасний день, завдяки вам, народилася нова сім'я. Міцно візьміться за руки, і сміливо стрибайте назустріч щастя, любові та взаєморозуміння!

Поздоровлення на весілля. Побажання на весілля у віршах у віршах та прозі