Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Ювілей 15 років

Тобі п'ятнадцять років. Це саме та межа між дитинством і дорослим життям, коли на тебе лягає велика відповідальність за всі твої вчинки. І питати вже будуть по-дорослому. Нехай тебе це не лякає, адже поруч завжди твоя родина і друзі. Саме зараз починається сама чудова пора — веселощів, підліткових пустощів, любові. Бажаю прожити цей час щасливо, щоб про цьому віці залишились тільки добрі спогади. З днем народження!

Що побажати в 15 років? Рости, веселитися, досягати висот, домагатися поставлених цілей, перемагати. А ще бажаю міцного здоров'я, величезного щастя, запаморочливою любові. Нехай фортуна завжди посміхається тобі. З днем народження!

 

Вітаємо з першим дорослим ювілеєм! Сьогодні ти відкриваєш нову сторінку книги, під назвою «Життя». Нехай ця сторінка порадує тебе позитивом і буде наповнене цікавими подіями, які приносять успіх у всіх починаннях!

В цей день нашого улюбленого ювіляру хочеться побажати, щоб шлях який тільки починається став по-справжньому зоряним, яскравим, успішним і цікавим. Бажаємо завжди відчувати підтримку рідних, бути завжди в центрі уваги друзів і однокласників.

15 років — висока дата, 15 років — також ювілей. Що побажати? Звичайно, щастя нескінченного, здоров'я безмежного, та грошенят побільше, щоб не злічити. Рости, розумнішою, подорослішала і розвивайся, підкорюй життєві олімпи. Нехай кожен новий день стане продовженням попереднього, також прекрасним і неповторним буде.

П'ятнадцять років тобі вже,
Як же радісно душі!
Запаліть свічки на торті
Давай йди до своєї мрії!
Радості, щастя тобі бажаємо
А також посмішку свою додаємо.
У п'ятнадцять відкриті всі шляхи
Визначся за яким піти!
Кожен день з усмішкою живи,
Батькам тільки добро даруй!
Удачі тобі і величезної любові!

На ювілей п'ятнадцять років,
Ми шлемо тобі великий привіт,
І побажаємо немає губитися,
Розуму і сили набиратися.

Всі життєві випробування
З гідністю подолати,
Нехай збуваються бажання,
Щоб душі хотілося співати.

Сьогодні відчуваєш радість,
Виповнилося п'ятнадцять років,
Бажаю бід щоб не залишилося,
Нехай завжди щастить тобі.

З успіхом ти не розставайся,
З нею за руку завжди йди,
Як можна частіше усміхайся,
Погані думки геть жени.

Яке ємне красиве слово «Ювілей»! А якщо спробувати його розібрати? «Ю», «бі» – два, «лей» — ну, тут коментарі зайві, «лей» воно і є – лий! Ось і виходить, то «ти два рази лей», чи «ти лей на двох». Ще у нас є цифра «15». Що вийшло?
Ти за кожен рік, з п'ятнадцяти, по два рази лей, не затримуй! Щоб за здравіє, весь чесний народ, підіймав чару, зелена вина!

У сімейному житті 15-річчя святкується, як кришталеве весілля, тому, проводячи аналогії, хочу привітати вас з ювілеєм і бажаю відноситься до цієї події акуратно і дбайливо, як до кришталевого дорогоцінному кубку. І тоді почнеться довга низка наступних ювілеїв, що йде в нескінченність.

Ювілей 15 років у віршах та прозі