Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Конкурси на день народження 10 років

10 років — перша кругла дата в житті, перший справжній ювілей. Як зробити свято незабутнім подією? Це не складно. Потрібно зробити його веселим. А найкращі помічники в цьому — захоплюючі конкурси та ігри, які раскрепостят дитячу компанію і підняти всім настрій.
10 слів

Кожному учаснику вручають картку з десятьма рідкісними словами. Наприклад, «амплуа», «апогей», «апріорі», «зодчий», «інвестиція» і так далі. Потім учасників просять пояснити, як вони розуміють те чи інше слово. Перемагає самий ерудований учасник, який дав більшу кількість правильних відповідей.
Банер

Кожному учаснику вручають набір вирізаних з паперу або картону букв, мотузку і прищіпки. Необхідно швидко зібрати з букв фразу «З Днем народження» і закріпити потрібні літери прищіпками на мотузці, створивши вітальний банер. Той, хто впорався із завданням швидше інших, стає переможцем конкурсу.
Відшукай іменинника

Учасникам видають заздалегідь підготовлений набір фотографій, на яких зображені зовсім маленькі діти — немовлята й малята дитсадівського віку. Завдання беруть участь у конкурсі — серед всіх знімків знайти фото винуватця торжества. Той, хто впорався із завданням швидше інших, отримує приз — фото з іменинником на пам'ять.
Мій подарунок

Навіть сам процес вручення подарунків можна обіграти у вигляді незвичайного конкурсу. Кожен з гостей мав словами і жестами описати свій подарунок, не називаючи вголос його назва. Якщо іменинник з першого разу вгадав, що саме приховано в подарунок, то учасник отримує заохочувальний приз — велику цукерку або яблуко.
Збери їжачка

Кожній команді видають 10 яблук і 10 зубочисток, а на фініші вішають великий шматок плоского пінопласту. За сигналом ведучого починається естафета. Учасники по черзі біжать до фінішу і наколюють з допомогою зубочистки яблуко на пінопласт. Перемагає команда, яка швидше за всіх «зібрала їжачка», тобто прикрепившая всі 10 яблук.
Зліпи подарунок

Учасникам видають пластилін. За певний час, поки звучить якась пісня, кожен з них повинен зліпити десять різних простих фігурок маленького розміру подарунків для іменинника. Перемагає той учасник, який зробить це швидше за інших. Але заохочувальний приз вручають також самому вмілому скульптору.
Ювілейна стрічка

Заздалегідь готується паперова або тканинна стрічка, на якій пишуть фломастером цифри від 1 до 10 з кожної сторони. Тобто цифра 10 повинна бути точно посередині стрічки. За сигналом ведучого двоє гравців з різних кінців починають скручувати стрічку. Хто швидше дійде до ювілейної цифри, той і стає переможцем конкурсу.

Конкурси на день народження 10 років у віршах та прозі