Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Веселі привітання колегам

З днем народження! Бажаю, щоб переповнювали яскраві емоції і геніальні ідеї, щоб супроводжувала удача, щоб захоплювалися колеги, розуміли друзі, щоб поважав начальник, діти слухалися, щоб крутилася голова від успіхів, швидко забувалися невдачі. Щоб завжди вистачало грошей на найсміливіші мрії, а віри в себе — самі грандіозні плани.

Бажаю стрімких висот на роботі, визнання заслуг, вигідних пропозицій і хороших перспектив. Нехай твої знання і професіоналізм принесуть тобі успіх і неодмінно вражаючий достаток. Зі святом, колега!

Шановний колего, у твій День народження бажаю тобі доброго начальства, дружного колективу, зростання зарплати і залізних нервів — це, що стосується роботи! А по життю бажаю тобі удачі, щастя, здоров'я, любові, всіх благ, нехай все задумане збувається!

За своє життя ми проводимо на роботі час більше, ніж буваємо з сім'єю, і часом приходимо додому, приползаем тільки, щоб відпочити, виспатися і набратися сил для нових подвигів. Так побажаємо тобі, дорогий колега, щоб вдома у тебе було все гаразд, щоб тебе любили і чекали, діти були здоровими й розумними, щоб сусіди не заважали відпочивати, адже, коли в тилу все спокійно тоді й на роботі все гаразд. Бажаємо працювати з бажанням, щоб труд твій був оцінений і гідно оплачена, щоб всі твої мрії здійснилися, щоб старі друзі були поруч, а колеги стали новими друзями.

Для мене виявилося великою честю працювати з тобою. Ти унікальна людина, з величезним потенціалом безмежних можливостей. Захоплює твій розум, комунікабельність, компетентність, і тому в твій світлий, яскравий свято, я бажаю тобі не втрачати цих якостей, вдосконалюватися і стрімко рости по кар'єрних сходах.

У цей день з'явився на світ такий добродушний і яскравий людей як Ви! Без таких чудових співробітників не було б ні успішного просування нашої справи, ні міцної згуртованості в колективі. Ви даруєте нам гарний настрій і бажання відвідувати свою роботу. Тому бажаємо Вам здоров'я і оптимістичного настрою, щоб у нас ця тяга до роботи не згасала ніколи. Нехай усі Ваші справи йдуть тільки вгору. Спасибі за те, що Ви з нами. З Днем Народження!

Нехай доля тобі сміється,
Все, що хочеш вдається,
Ніколи не буде горя
І подарунків буде море.

Ми плечем до плеча на службі
І скажу тобі по дружбі,
Таких професіоналів
Знаю я, колега, мало.

З днем народження! Веселощів!
Від сюрпризів удивленья.
Побажаю я тобі
Бути у всьому на висоті.

В твій день народження, колега,
Бажаю житті я відмінною!
В кар'єрних сходах успіхів,
Любові великий на особистому фронті!

Нехай кожен день подарує радість,
Посмішку на обличчі твоєму,
І всі біди тебе залишать,
Живи щасливо день за днем!

З днем народження! У вічному палітурці,
У метушні офісних турбот,
Ненадовго позабудем про працю —
Вітати тебе настала черга!

Нехай успіх твій буде феєричним
І не змушує довго чекати,
Нестачі не випробовуй готівки,
Нехай настане у житті благодать!

Колега — це не пусте слово. Ідеальний колега — це друг і соратник, це людина, яка прикриє, допоможе і візьме провину на себе. Не кожному в житті вдається попрацювати з такою людиною. Мені пощастило, у мене є ти, мій Ідеальний Колега! З Днем Народження тебе!

Веселі привітання колегам у віршах та прозі