Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Привітання з днем народження дідуся. З днем народження дід

Любимий дідусь, твої численні онуки вітають тебе з днем народження! Залишайся міцним, повним сил ще довгі роки! Міцного тобі здоров'я, дорогий дідусю! Ми любимо тебе і обіцяємо, що будемо завжди тебе радувати!

Дідусь, вітаю тебе з Днем народження! Ти багато чому навчив своїх дітей, а тепер ти передаєш свій безцінний досвід онукам. Незважаючи на різницю у віці, ми завжди знаходимо спільну мову. Дідусь, бажаю тобі довгих років життя, спокою, умиротворення. Побільше теплих, світлих, радісних днів. Ми, онуки, тебе дуже любимо і поважаємо.

Дорогий дідусь, з Днем Народження тебе, рідна! Ти навчив мене грати в шахи, ти брав мене з собою на рибалку, стільки історій, скільки знаєш ти — ніхто не знає. Мені завжди цікаво з тобою. Рідна, живи як можна довше, я люблю тебе!

 

Хай мрія до зірок летить,
Хай жити пристрасно кортить,
В кишенях "зелень" шелестить!
Дідусю, хай тобі щастить!

Hаче дуб могутній
 В нашій Ви родині
 Мужній, нездоланний,
 Справжній Ви козак.
 І в часи веселі, 
 І у мить розлуки
 Лиш до Вас, дідусю,
 Горнеться усяк.
 Будьте нам і далі
 Добрим провожатим,
 Покажіть стежину
 Вірну у житті.
 І на радість людям,
 Мудрий і завзятий,
 І на нашу втіху,
 Ще живіть сто літ.

 

Щоб привітати діда в строк
Напишу свій вітання.
Без уваги не залишу,
З Днем народження привітаю.

Тобі бажаю бути бадьорим
І бабусю свою любити,
Щоб пенсію завжди носили,
І щоб друзі не забули,

Щоб здоров'я було міцним,
Як завжди щоб очей був влучним,
Багатший ще стати,
Онукам частіше допомагати.

Гарт, витримка, характер,
Надійність, хоробрість, інтелект.
Бадьорість, мудрість. Незрозуміло
Як в собі всі вміщає дід?
Як зміг прожити таке життя
Не розгубивши достоїнств цих?
Ти преподай мені життєвий урок,
Натомість на День Народження прийми
Цей душевний, від серця вітання.

Милий дідусь! Ти в усі часи був ядром нашої родини, навколо якого складалися традиції і поняття, устрій і принципи. Ти завжди силою духу і завзятістю характеру подавав нам приклад, як треба жити, вірити в себе і йти вперед. В твій славний день народження бажаю тобі такого довголіття, щоб роки немов повернули назад, і не забирали сили, а додавали нові. Здоров'я тобі непохитного, радості незгасною, а життєвого невичерпного джерела.

Дорогий дідусь, ми всі хочемо привітати тебе з Днем Народження! Ти прожив довге, цікаве життя, і прожила його гідно! Сьогодні твої внуки, діти і друзі бажають, щоб ти ще довгі роки залишався таким же міцним і повним сил! Ми любимо тебе, дідусю!

Жовтий лист летить коріння, впавши, прикрив. Вітер холодний часів безсилий затих. Знову весною дуб розквітне.
З днем народження, тебе, дідусю! Довгих років тобі!

Мій дідусь! Я схиляюся перед твоєю мудрістю, твої сивини так багато розповіли про твоїй нелегкій життя. Дозволь сьогодні подякувати долі за те, що ти зміг створити і зберегти твою родину, всіх нас, від бід і негараздів, якби ти не народився в цей день — не було нас. Прийми мої найтепліші побажання здоров'я, радості, успіху і затишку. Твоє життя це море — така ж непередбачувана: хвилі хльостають через край, то затихають рівною морською гладдю. Так нехай же море заспокоїтися і настане щасливий і теплий, спокійний штиль. Бережи тебе Господь ще довгі роки! З днем Народження!

Рідний, коханий, дідусь, нехай роки тебе не беруть, нехай візити лікарів будуть рідкісні хвороби — короткі. Радуй нас своїм запалом і завзяттям, ранковими пробіжками і вечірніми посиденьками з гармошкою. Як можна довше залишайся таким стійким і сильним, ми тебе дуже любимо.

Привітання з днем народження дідуся. З днем народження дід у віршах та прозі