Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Красиві прикольні привітання з днем народження сестрі. З днем народження сестричка

Дорога сестричка, в цей день я хочу сказати тобі кілька теплих слів, сподіваючись, що тобі запам'ятається вкладене в них тепло. Нехай воно назавжди залишиться з тобою. Нехай кожен день тебе зігрівають промінчики сонця, сміх і обійми рідних людей, а кожен момент наповнює відчуттям радості все твоє життя. Бажаю, щоб щастя, гарного настрою і любові було стільки, що ти могла б безоплатно ділитися ними з кожним зустрічним з допомогою своєї чарівної посмішки.

Сестричка, з Днем народження! Будь прекрасна, молода, життєрадісна і енергійна. Йди по життю легко, з посмішкою на вустах. Не знай горя, смутку, прикростей. Бажаю тобі кохання неземного і нескінченного щастя. Нехай Ангел Охоронець завжди оберігає тебе!

Вітаю тебе, моя кохана сестричко, з днем народження! Хочу побажати тобі море любові, океан щастя, вірних та справжніх друзів, весняного настрою, свята в душі, цікавих подорожей, нових відкриттів і приємних вражень. Будь завжди чарівною і привабливою!

Сестричка моя мила і дорога! Бажаю тобі в день народження довгою, яскравого і насиченого життя! Будь щиро і ніжно кохана, гаряче й вірно кохай сама! Бажаю, щоб свята траплялися частіше і приносили багато радості і задоволення, а будні — більше різноманітності і менше сірості! Міцного тобі здоров'я, забудь, що на світі є лікарі і хвороби, але кожна мить пам'ятай, що навколишній світ прекрасний і чудовий! Нехай Господь благословить тебе на добрі і довгі роки!

Давай, сестричка,
Фарбуй губи яскравіше,
Ти бачиш — щастя
Скрізь маячить.

І день народження
Непроханим гостем
Стукає в двері..
І я тут з тостом:

Бажаю щастя
З любовної ноткою,
І залишатися
Такою красунею!

Сьогодні своєї побажаю сестрі,
Щоб всі її заповітні бажання
Збувалися як можна швидше,
Щоб недовгим було очікування.

Побажаю щастя ціле море,
А ще любові побажаю безодню
В житті смугу тільки білу,
Побажаю, щоб сумі зникли!

Красиві прикольні привітання з днем народження сестрі. З днем народження сестричка у віршах та прозі