Привітання на українській мові
Привітання на українській мові

Вірші про любов. Найкрасивіші смс коханим

Я навіть не міг уявити собі, що можна цілком віддатися одній людині, який за якусь мить зуміє замінити тобі весь світ. Ти світло, який пробився крізь морок моїх буднів, ти ніжність, моє порятунок від смутку і безмежне щастя, з яким я не має наміру прощатися. Дякую, що ти є в моєму житті, дякую за твою невгасиму віру в мене, адже іноді, я сам перестаю вірити, але ти ніколи не здаєшся. Я зачарований тобою, я хочу провести з тобою всі мої дні, насолоджуючись кожним моментом. Ти знаєш, я часто уявляю собі, як ми, проживши вже більше п'ятдесяти років разом, сидимо на ганку нашого затишного будинку, будинку, де живе любов, затишок і спокій, і спостерігаємо за нашими онуками, які граються в саду. Це, мабуть і є те, що багато звуть гармонією, ідилією і благополуччям. Ти моя до кінчиків пальців, і це навічно...

Я хочу вибачитися. Я не відмовляюся від своєї неправоти і прошу в тебе пробачення. Мені не хотілося, щоб все так вийшло, і тим більше не хотілося ображати тебе. Мені потрібно було врахувати твою недовірливість і ранимість. Мабуть, вплинула погода, а може в атмосфері був якийсь зсув, загалом, прости мене. Я постараюся виправитися, і вже точно перестану ображати тебе. Твоє мовчання, це найкраще покарання для мене, але я вважаю, що його треба скасувати. Давай так по дитячому, помиримося на мизинчиках, і пообіцяємо один одному більше не сваритися. Я люблю тебе, і ти про це знаєш, так, що вистачить хмуритися, і давай помиримося, і тоді світ знову набуде свої фарби.

Так самотньо і порожньо мені давно не було. Мені без тебе немислимо важко. І нехай з моменту нашої останньої зустрічі минуло не так вже й багато часу, але я вже сумую за тобою. За весь період твоєї відсутності місто буквально втратив всі свої фарби. І це не дивно, адже ти моя любов, яка надихає і додає мені сили навіть в самі ненависні для мене миті. Я сумую за твоїм приголомшливого голосу і запаморочливою посмішці. Я, не замислюючись, відмовлюся від усіх існуючих благ, лише б зараз відчути твої дотики. Мучуся в очікуванні нашої зустрічі, щоб тебе обійняти і не відпускати зі своїх обіймів більше.

Зірки засяяли яскраво. Нічне місто зачаровує своєю красою, всюди спалахують вогні, настає чари ночі. Роднулечка моя, я хочу побажати тобі спокійної ночі, засинай мій подарунок долі, адже тобі потрібно набратися сил, так як новий день чекає попереду, а разом з ним і нові справи. Влаштовуйся зручніше, нехай тобі наснитися цікавий, добрий сон, який принесе тобі гарний настрій і заряд бадьорості на весь день. Я обіцяю, я буду дбайливо зберігати твоє сновидіння, я буду поруч.

За вікнами вже темно. Ніч розправила свої повноваження. Я знаю, ти ще не спиш, але найближчим часом точно ляжеш. Половиночка моя солодка, у тебе був насичений і цікавий день, після якого тобі потрібен відпочинок. Я хочу, щоб сьогодні у тебе вийшло виспатися і набратися сил для нових подвигів. Сонце моє ненаглядне, добраніч, хай тобі насняться тільки добрі, колоритні сни.

Сонце вже встигло подарувати місту свої теплі промінчики, а ти все ще спиш у своїй м'якій ліжку і навіть не думаєш її покидати. Радість моя, прокидайся і налаштовуйтесь на новий день, який я думаю, буде досить цікавим і дивним. Зарядись гарним настроєм, позитивом і вирушай підкорювати світ. Я знаю, у тебе все вийде і цей день подарує щастя!

Я втрачаю розум, я німію,
Ти проходиш повз — я мовчу,
Перед тобою безпорадно червонію,
А слідом: «Люблю тебе!» — шепочу.

Ти смієшся наді мною, напевно,
Боязкий залицяльник — не герой,
Тільки знай — у любові я самий вірний,
Лицар, не целованный тобою.

За віконцем снігурі
Погуляти тебе звуть.
Чаю з медом завари,
І всі хвороби пройдуть.

Хіба ти не помічаєш?
Без тебе весь світ сумує!
Ти хвороби не здавайся,
Швидше видужуй!

Що жінка може сказати про чоловіка? —
Так багато всього, що, мабуть, не злічити.
Любов — цінніше слів, і відтепер
Я щаслива тим, що вона поруч.

Мені солодко шепотіти тобі: «кращий і ніжний»,
Ловити, завмираючи, дихання твоє,
Так чи захищений, і здоровий, і успішний,
Щоб будували казку кохання ми удвох.

Сьогодні на моїй душі тривожно —
Я знаю твою ситуацію.
Щирою турботою поправити все можливо.
Бажаю: одужуй. Люблю.

Вірші про любов. Найкрасивіші смс коханим у віршах та прозі